اصفهان،چهارراه فرایبورگ،ابتدای خیابان مصلی

کامپوزیت دندان در اصفهان

موراد استفاده از کامپوزیت دندان در اصفهان

8 واحد کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان

مراحل انجام کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان

مراحل انجام کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان مراحل انجام 8 واحد کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان - کلینیک دندانپزشکی چاوش اصفهان - کامپوزیت ونیر دندان های فک بالای بیمار عزیزمون که در یک جلسه انجام شد - کامپوزیت دندان در اصفهان - لمینت دندان در اصفهان - ایمپلنت دندان در ...
مشاهده ویدیو
کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان برای وحید محمد زاده بازیکن ذوب آهن - بخش دوم

کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان برای وحید محمد زاده بازیکن ذوب آهن اصفهان

کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان برای وحید محمد زاده بازیکن ذوب آهن کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان برای هر دو فک وحید محمد زاده بازیکن ذوب آهن اصفهان - وحید محمد زاده بازیکن عزیزمون در تیم ذوب آهن اصفهان برای اصلاح طرح لبخند و کامپوزیت دندان های فک بالا و ...
مشاهده ویدیو
تعویض کامپوزیت قدیمی دندان با کامپوزیت جدید - کامپوزیت دندان در اصفهان

تعویض کامپوزیت قدیمی دندان با کامپوزیت جدید در اصفهان

تعویض کامپوزیت قدیمی دندان با کامپوزیت جدید در اصفهان تعویض کامپوزیت قدیمی دندان با کامپوزیت جدید در اصفهان ...
مشاهده ویدیو
رضایت وپیشنهاد بیمار ساکن کره جنوبی از کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان

رضایت بیمار ساکن کره جنوبی از کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان

 کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان نمونه کار بیمار ساکن کره جنوبی از کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان - کلینیک زیبایی دندان چاوش - بیماری که از کره جنوبی تشریف آوردن - دندانپزشکی زیبایی دکتر چاوش در اصفهان - کامپوزیت ونیر در اصفهان - کلینیک دندانپزشکی زیبایی چاوش در اصفهان ، ...
مشاهده ویدیو
پالیش نهایی کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان

پالیش نهایی ۱۰ واحد کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان

پالیش نهایی کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان پالیش نهایی 10 واحد کامپوزیت ونیر در اصفهان برای بیماری که از کره جنوبی تشریف آوردن - دندانپزشکی زیبایی دکتر چاوش در اصفهان - کامپوزیت ونیر در اصفهان ...
مشاهده ویدیو
Loading...

کامپوزیت دندان در اصفهان را گاهی اوقات به عنوان “ارتودنسی فوری” می توان یاد کرد زیرا برای پوشش دادن انواع مشکلات دندانی در مسئله اصلاح طرح لبخند کاربرد دارد از جمله :

 • بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت دندان
 • اصلاح دندان های به هم ریخته یا کج
 • دندان های شکسته یا لب پر شده.
 • سفید کردن دندان های تیره شده از درون و بیرون
 • پر کردن دندان با کامپوزیت به جای آمالگام

کامپوزیت دندان در اصفهان می تواند ظاهر دندان ها را بهبود بخشد، اما از کامپوزیت دندان انتظار نداشته باشید فک را مجددا درست کرده و اوربیت ها را اصلاح کنند. ارتودنسی مورد نیاز برای اصلاح مشکلات پیچیده فک و دندان است.

کامپوزیت دندان در اصفهان جایگزین لمینت دندان

بهترین پوشش محافظه کارانه برای لمینت دندان در اصفهان ، کامپوزیت دندان است. کامپوزیت مواد پرکننده رنگی دندان است که ممکن است برای ساختن روکش های دندانی استفاده شود. این روش بسیار محافظه کارانه است. زیرا دندان به هیچ عنوان تراش نمی خورد.

مزایای کامپوزیت دندان در اصفهان چیست؟

کامپوزیت دندان بسیار با دوام است. گرچه روکشهای چینی بسیار نازک هستند، معمولا بین ۰٫۵ تا ۰٫۷ میلیمتر و به طور ذاتی شکننده هستند، اما زمانی که با ساختار دندان سالم متصل می شوند، بسیار قوی می شود. کامپوزیت دندان اصفهان می تواند برای سال ها، معمولا ۱۰ تا ۱۵ سال عمر کند.
اگر مراقبت از کامپوزیت دندان را به خوبی انجام دهید و بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنید همچنین از کار های سخت که منجر به ترک خوردن دندان می شود اجتناب کنید مانند جویدن اجسام سخت ( یخ ) قطعا طول عمر کامپوزیت بیشتر خواهد بود.
کامپوزیت کردن دندان ایجاد یک ظاهر بسیار طبیعی مانند دندان طبیعی را عملی می کند. خواص شفاف کامپوزیت دندان اجازه می دهد تا ونیر ها به ویژگی های طبیعی دندان را تقلید کند که به آن حس واقعی را می دهد این وسعت زیبایی دندان با دیگر مواد دندانپزشکی زیبایی امکان پذیر نیست.
کامپوزیت دندان مقاوم در برابر تغییر رنگ است، بر خلاف سایر مواد باندینگ دندانپزشکی زیبایی ، کامپوزیت دندانی یک سرامیک صاف و غیر قابل نفوذ است و از این رو رنگ دائمی آن با سیگار کشیدن و یا مایعات رنگی یا ادویه جات تغییر نخواهد کرد.
کامپوزیت ونیر روش محافظه کارانه است یعنی در طول مراحل انجام کامپوزیت ونیر ، حتی مقدار کمی از ساختار دندان حذف یا تراشیده نمی شود.

قبل از انجام کامپوزیت دندان در اصفهان

دندان های ناسالم ، پوسیدگی دندان و بیماری لثه باید قبل از کامپوزیت دندان درمان شوند.

درباره ایمپلنت دندان در اصفهان بخوانید…

هزینه کامپوزیت دندان در اصفهان

هزینه کامپوزیت دندان بسیار مقرون به صرفه است ، هزینه کامپوزیت دندان نسبت به لمینت دندان پایین تر است ، اگر نیاز به دندان هایی سفید ، صاف و مرتب دارید قطعا با هزینه پایین کامپوزیت می توانید به خواسته خود برسید.
فراموش نکنید یک متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می تواند ضمن تضمین کیفیت کار از هزینه های اضافی شما بکاهد و نتیجه مطلوبی را ارائه دهد
یادتان باشد اصطلاح بی اعتبار عضو انجمن دندانپزشکی زیبایی که متاسفانه بسیاری از دندانپزشکان عمومی برای کلاه برداری استفاده می کنند به هیچ عنوان نمی تواند جایگزین یک متخصص دندانپزشکی ترمیم و زیبایی شود.
گول بزرگ نمایی های آن ها را نخورید و حتما مدرک و تخصص دندانپزشک زیبایی را بپرسید.
کلینیک دندانپزشکی دکتر چاوش متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در اصفهان و دسترسی عالی ، دارای فضایی دلنشین و بهداشتی آماده ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی مخصوصا اصلاح طراح لبخند به شما سروران گرامی و علاقه مند می باشد.
بهترین دندانپزشکی کامپوزیت دندان در اصفهان از این جهت که شرایط ایده آل یک مطب تخصصی دندانپزشکی زیبایی با استفاده از موارد درجه یک و اصلی دندانپزشکی این اطمینان را به شما می دهد لبخند طراحی شده برای شما به شدت لذت بخش خواهد بود.

کامپوزیت دندان در اصفهان چیست؟

لامینیت کامپوزیتی نیاز به قالب گیری و لابراتوار ندارد و حتی نیاز به همان تراش مختصر دندان را هم ندارد و مستقیما کامپوزیت دندان توسط دندانپزشک روی سطح مینای دندان بدون هیچگونه تراش، گذاشته شده، شکل داده می شود و با اشعه فیکس می شود.
کامپوزیت دندان در اصفهان می تواند به عنوان یک لایه محافظت کننده روی مینای دندان در طول سالها نقش مهمی ایفا کند.
به خصوص در مواردی که مینای دندان دچار مشکلاتی مثل ساییدگی، شکستگی، لب پریدگی، ترک های ریز و یا تحلیل می باشد ، لمینیت کامپوزیتی نه تنها هیچ آسیب و ضرری به مینای دندان نمی رساند بلکه به عنوان یک لایه محافظت کننده و پوشاننده روی مینای دندان بسیار مفید هم هست ضمن اینکه زیبایی بی نظیری هم ایجاد می کند.
البته در زیبایی و جلوه طبیعی و طول عمر لمینت دندان ، تکنیک دقیق توسط دندانپزشک و مواد مورد استفاده با کیفیت بالا، تاثیر بسزایی دارد.

مراحل کامپوزیت دندان در اصفهان

 • بهداشت دهان
  قبل از انجام کامپوزیت دندان در اصفهان آنچه که اولویت انجام در هر نوع درمان زیبایی دندانپزشکی است، داشتن یک بهداشت دهانی ایده آل است. هر نوع جرم، پلاک ویا بیماری پریو دنتال باید قبلا برطرف شود.
 • نمونه کامپوزیتی
  بعضا برای نمایش دادن فرم نهایی لبخند فرد یک مدل موقت کامپوزیتی روی دندانهای فرد فرم داده میشود و در صورت راضی بودن او درمان انجام میپذیرد.
 • انتخاب رنگ دندان با توجه به خواست مراجعه کننده
  در این مرحله با مشورت دندانپزشک زیبایی ، رنگ کامپوزیت دندان در اصفهان مورد نظر برای دندانهای فرد انتخاب میشود. لازم به ذکر است ،اگر مراجعه کننده بخواهد رنگ دندانهای روشنتری داشته باشد ، بعضا انجام بلیچینگ ( سفید کردن دندان) قبل از انجام ونیر دندان توصیه میشود.
  ایزوله کردن دندانها و اسید زدن و شستن آنها
  سپس دندان ها کاملا خشک شده و با استفاده از انوع مخصوص کامپوزیت دندان انجام ونیر ،موسوم به « کامپوزیتهای زیبایی » ، دندانپزشک شروع به فرم دادن یک لبخند زیبا میشود.
  معمولا در یک جلسه تنظیم شده دیگر، پالیش کردن و تکمیل کامپوزیت دندان اصفهان ، انجام میپذیرد.
  آنچه یک دندانپزشک زیبایی ماهر در نظر میگیرد پر هیز از over contour دندان و توجه به طبیعت شستشوی فیزیولوژیک لثه بعد از درمان است.

درباره بهترین دندانپزشک در اصفهان بخوانید…

طول عمر کامپوزیت دندان در اصفهان چقدر است؟

طول عمر کامپوزیت دندان به طور معمول ۴ سال می باشد اما هرچقدر فرد بیشتر در بهداشت دندان خود بکوشد می تواند طول عمر لمینت دندان خود را افزایش دهد .
گاز زدن غذا های سفت مانند ته دیگ و جویدن یخ از طول عمر لمینت کم خواهد کرد. البته اگر کامپوزیت دندان در اصفهان دچار پریدگی یا شکستگی شود امکان ترمیم آن وجود دارد.

عوارض کامپوزیت دندان در اصفهان

 • التهاب لثه
  این مساله بسیار مساله جدی و مهمی است، در صورتیکه کامپوزیت در مجاورت لثه درست قرار داده نشود به علت گیر پلاک میکروبی (حال یا به دلیل وجود پله و یا نا صافی کامپوزیت در آن ناحیه) می تواند باعث التهاب لثه و یا حتی خونریزی از لثه و در واقع آغازگر بیماری لثه باشد.
 • بد بویی دهان
  در صورتیکه کامپوزیت دندان اصفهان به صورت صحیح و اصولی انجام نشود. در برخی موارد دیده می شود که دندان ها همگی با کامپوزیت به هم وصل شده اند و امکان نخ دندان کشید وجود ندارد، این مورد کمتر از بقیه موارد دیده می شود.
  در بیشتر مواقع به دلیل عدم پالیشینگ مناسب نخ دندان به طور راحت از بین دندانها عبور نمی کند، به طور مثال خیلی کیپ است و نخ درست رد نمی شود و یا اینکه اضافات کامپوزیت باقی مانده است و باعث ریش ریش شدن و یا بریده شدن نخ دندان می شود و در نتیجه نخ کشیدن به طور موثر انجام نمی شود، این نیز باعث بد بویی دهان می گردد.
 • باز بودن فاصله بین دندان ها
  گاهی بین دندان ها نسبتا باز می ماند، نه البته به میزانی که دیده شود و باعث گیر غذایی و بد بویی دهان می شود. البته بد بویی دهان به علت مورد قبلی یعنی التهاب لثه ناشی از کامپوزیت دندان غلط نیز ایجاد می شود.
 • رنگ گرفتن دندان ها در بعضی مواقع
  در صورتیکه لبه های کامپوزیت دندان در اصفهان درست قرار نگیرند و یا اینکه درست پالیش نشوند، لبه های کامپوزیت رنگ میگیرند. به طور واضح تر می تواند گفت، باید حدالمکان از ایجاد لبه در کامپوزیت خودداری کرد.

بهترین مارک کامپوزیت دندان در اصفهان چیست؟

کامپوزیت های ژاپنی و آمریکایی از بهترین مارک های کامپوزیت دندان می باشند. البته قیمت هرکدم از این دو مارک متفاوت بوده و انتخاب هر کدام در هزینه نهایی اصلاح طراحی لبخند با کامپوزیت تاثیر میگذارد.

آیا کامپوزیت دندان اصفهان برای رفع دندان های تقریبا غیر مرتب هم کاربرد دارد؟

یکی از کاربرد های اصلی کامپوزیت دندان در اصفهان رفع غیرمرتب بودن دندان ها است که بنابر حالت فک و شکل دندان ها لمینت یا ارتودنسی و یا هر دو می تواند روش درمان باشد.

هزینه ی کامپوزیت دندان در اصفهان چقدر است؟

هزینه ی هر واحد کامپوزیت دندان در کلینیک های اصفهان از سیصد هزارتومان الی هفتصد و پنجاه هزار تومان متغیر است.

کامپوزیت دندان در اصفهان
۵ (۱۰۰%) ۱ vote